istanbul en son haber Üzerinde Buzz söylenti

Yozgat'ta DEAŞ'ın kritik adı suni zeka teknolojisi yardımıyla yakalandıYozgat'ta sentetik zeka teknolojisinde kullanıldığı operasyonda DEAŞ'lı teröristler film üzere bir operasyonla yakalandı. Pekâlâ yakalanan eleştiri isimler kimler? Bu harekât neden bu kadar önemli? Detaylar ortaya çıktı.

TOKİ ad çekme çekimi ile müntesip en çok düşkünlük edilen iller ortada ise milyonlarca kişinin yasevimliığı İstanbul yan aldı.

Kibar, bir gazetecinin halk binalarında korkulu hasar olup olmadığına ilgili sorusuna, şunları kaydetti:

İstanbul'da garson olarak çkızılışan bir zat üzerine yakınları yitim ilanı verdi. Meydana getirilen çkırmızıışma sonucunda garsonun İranlı 4 zat tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı.

Bozdağ, toplumsal iletişim ortamı hesabından yaptığı açıklamada, İstanbul'un Beyoğlu ilçesindeki İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlamada yaşamını kaybedenlere Tanrı'fecir yağmur, yakınlarına temelsağlığı ve götürüm, yaralılara ivedili şifalar diledi.

İstanbul Esenyurt'ta karı arkadaşlarının kafelerde tanışıp kaldığı rezidansa çağırma etmiş olduğu erkekleri, kurdukları ilişki tuzağıyla kameraya kaydettirdikleri, odada yakalattıktan sonra 'namuslarının lekendiğini' öne sürüp korkuttuktan sonrasında paralarını gasp ettikleri, ya da boş senetler imzalatarak borçlandıkları argüman edilen 1'i kadın 3 şüpheli yakalandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beyoğlu Belediyesi ekiplerinin arılık çalışmalarının ardından İstiklal Caddesi yeni baştan yayaların yararlanmaına açıldı.

Mekân sahipleri ve kiracılar arasında yaşanmış olan polemiğe bir yenisi daha eklendi. İstanbul'da konut sahibinin yüzdelik 100'lük kira geriışını ikrar etmeyen ahbaplık öğrencisi yaşamının şokunu yaşadı.

Sivrisinekler İstanbulluları Canından BezdirdiHerkesin korkutan rümatemı haline istanbul en son haber mevrut sivrisinekler İstanbulluları bireyından bezdirdi. Son zamanlarda sivrisinek sayesinde hastaneye mevrut koca nüshasında da arkaış evetşandı.

KKTC Hariçişleri Nazırı Ertuğpastağlu: Gerilimi artıran silahlanma faaliyetlerini ivazsız bırakmayacağız

Elimizdeki yek veri elektriklerin kesik olduğu, kısmi toplanmalar şeklinde insanoğluın ateş yapmış olup çevresinde toplandıkları bilgisi var. korkacak bir şey olmadığını söyleyebilirim" dedi.

Esenyurt'ta evetğış yüz cadde ve sokakları sutaş basarken, Marmara Denizi'nde hatırlı olan sıkıntı kükremek ortasındaki arabalı feribot yolcularına külfet yaşattı. İşte 22 Teşrinisani salı zamanü atmosfer durumu raporu...

Icra vekili Çavuşoğlu Kolombiya'da! Açıma sulpldı Vekil Karaismailoğlu: 2022 Mart itibarıyla dış satım 23 milyar dolara yükseldi Pakistan’a bak turfa Türkiye’yi gör! şişko ulaşıma zam çok yanlış Barış şehri İstanbul ve aykırılık Erdoğan mutlaka seçilmeli Karaismailoğlu, Şile'bile restorasyonu meydana getirilen çokluk fenerini açtı İşte Deutsche Welle’nin provokatif haberleri CHP’nin çarpma timi mahkemede yalana zerrinldı Ne gereği vardı Sedef Eş, bir sürü de sarfiyat etmişsiniz?

Düzce’de meydana gelen depremde site merkezindeki Cedidiye Camii’nin minberi yıkıldı. Camide ibadet devam ederken, vatandaşların tetik olmaları istendi.

SON DAKİKA : Son dakika İstanbul âşık haberleri, İstanbul coşkunluk son dakika haber, İstanbul âşık son dakika, son dakika İstanbul düşkün

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *